Recenzja Softonic

WikiCros | Krzyżówka Wikipedia

WikiCros to darmowe rozszerzenie dla przeglądarki Chrome, opracowane przez Nikosa V., które umożliwia użytkownikom generowanie krzyżówek na podstawie artykułów z Wikipedii. Dzięki obsłudze ponad 250 języków, to rozszerzenie zapewnia unikalny i edukacyjny sposób interakcji z treściami Wikipedii.

Aby aktywować to rozszerzenie, wystarczy otworzyć artykuł na Wikipedii, a WikiCros automatycznie znajdzie słowa i frazy, które linkują do innych artykułów, oraz odnośniki zwrotne do bieżącej strony. Następnie tworzy losowe krzyżówki na podstawie tych informacji, oferując wyzwanie i zabawę dla miłośników krzyżówek.

Oprócz generowania krzyżówek, WikiCros oferuje również przycisk edytora, który umożliwia użytkownikom tworzenie i dostosowywanie drukowanych krzyżówek. Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla nauczycieli, edukatorów lub każdego, kto chce tworzyć spersonalizowane krzyżówki edukacyjne.

Należy pamiętać, że WikiCros nie jest powiązany ani nie jest popierany przez Fundację Wikimedia, choć jest używany za ich zgodą. Jest to samodzielne rozszerzenie, które wzbogaca przeglądanie Wikipedii, dodając interaktywny komponent krzyżówki.

 0/1

Szczegóły

Program jest dostępny w innych językach



Opinie użytkowników o WikiCros | Wikipedia Crossword

Czy próbowałeś WikiCros | Wikipedia Crossword? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Najlepsze rozszerzenia dla Google Chrome

Najczęściej pobierane Dodatki na Chrome

Najczęściej pobierane Dodatki na Chrome

Najczęściej pobierane Dodatki na Chrome

Najnowsze artykuły

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.
Softonic
Twoja recenzja dla WikiCros | Wikipedia Crossword
Softonic

Softonic skanuje wszystkie pliki udostępniane na naszej platformie w celu oceny i zapobieganiu zagrożeń dla twojego sprzętu. Każdy nowy plik zostaje zweryfikowany przez nasz zespół wraz z wszystkimi bieżącymi plikami, które są regularnie sprawdzane w celu potwierdzenia lub aktualizacji ich statusu. Ten kompleksowy proces pozwala nam przypisać status do dowolnego dostępnego do pobrania pliku w następujący sposób:

Bezpieczne

Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż to oprogramowanie jest wolne od zagrożeń.

Co to oznacza?

Przeskanowaliśmy ten plik i powiązane z tym oprogramowaniem łącza URL w ponad 50-ciu wiodących światowych usługach antywirusowych i nie wykryto żadnego zagrożenia.

Ostrzeżenie

Najprawdopodobniej to oprogramowanie jest złośliwe lub zawiera niepożądane dołączone oprogramowanie.

Dlaczego to oprogramowanie jest nadal dostępne?

Na podstawie naszego skanu systemowego zweryfikowaliśmy, że najprawdopodobniej te oznaczenia dają fałszywie pozytywne wyniki.

Czym jest fałszywie pozytywny wynik?

Oznacza to, że bezpieczne oprogramowanie jest błędnie oznaczone jako złośliwe w wyniku zbyt ogólnikowo zdefinowanego wykrywania ataku opartego na sygnaturach lub jako wynik algorytmu użytego w programie antywirusowym.

Chcielibyśmy zaznaczyć, iż od czasu do czasu może się zdarzyć, że pominiemy potencjalnie złośliwe oprogramowanie. W celu zapewnienia wolnego od wirusów katalogu oprogramowania i aplikacji, nasz zespół zaimplementował funkcję Raportowania Oprogramowania na każdej stronie katalogu, tak aby wasza informacja trafiała z powrotem do nas.

Wystarczy zgłosić napotkane zagrożenie a Softonic zajmie się niezwłocznie twoim problemem.